Kontakt

Sprzęt

Sprzęt nagłaśniający, oświetlenie i inne niezbędne sprzęty do poprowadzenia wesela. Oto nasz zestaw.

RCF Evox 8 – sprzęt nagłaśniający

Marki RCF nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy kto miał kiedyś coś wspólnego z nagłośnieniem wie, że RCF to przysłowiowy Mercedes wśród pozostałych marek. Piękne i mocne brzmienie zamknięte w mobilnym, niewielkim i stylowym pudle. Pomnożone przez dwa daje niesamowity efekt, czyniąc Państwa wesele wyjątkowym.

Strona producenta:

http://www.rcf.it/homepage

Mikrofony – tylko i wyłącznie  🙂

Przy prowadzeniu wesel nie ma miejsca na „problemy techniczne”. Przede wszystkim cenna jest jakość dźwięku jaki wydobywa się z głośników. Dlatego już od kilku lat, tak jak wszyscy profesjonaliści, ufamy marce Shure. Są to mikrofony niezawodne i generujące piękne brzmienia. Takich właśnie potrzebujemy na każdym weselu.

Strona producenta:

http://www.shure.pl/

 

Oświetlenie

Posiadamy wiele różnego rodzaju lamp, reflektorów, laserów czy kolorofonów. Dlatego zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do sali, na której organizowane jest wesele czy inna impreza. Niekiedy dla Dj’a przeznaczona jest cała scena, a niekiedy tylko mały kącik. Układy sal są bardzo różne, więc ważne jest, aby mieć możliwość adaptacji do każdych warunków. Poniżej przedstawiamy przykładowe efekty.

 

Strona producenta:

http://www.americandj.eu/

Pozostałe

Wytwornica dymu

Wytwornica baniek mydlanych

Rzutnik multimedialny